MILÝ JEŽÍŠKU

Kdo z vás jako malý psal dopis Ježíškovi? Věřím, že všichni. A protože se blíží Vánoce, tak jsem se rozhodla sepsat si takový „dopis“ znovu – něco podobného jsem psala na své narozeniny.

Jen to nebude úplně dopis, ale koláže fotek.

Jako první tu mám skupinu fitness – protože používám a zásoby dochází, radost by mi udělalo BCAA a spalovač. Fitness náramek určitě – měla jsem, ale přestal fungovat, tak se cítím jako bez nohy, haha. Form roller je pro mě velkou neznámou, ale má spoustu benefitů – tak proč ne.

Collage_Fotor

Druhá skupina je beauty pomocníci – elektrický zubní kartáček chci zkusit už delší dobu a nyní je na ně spousta slev, tak by Ježíšek nemusel házet až tolik přes kapsu, haha. Kosmetické štětce potřebuje snad každá a nikdy jich není dost – jen trochu problém nastává v momentě, kdy je má člověk čistit. A IPL epílátor – no nevím zda úplně funguje jak má (osobní zkušenost nemám, ale co, zkusit se má všechno), ale i přesto – Ježíšku, ten tak úplně nosit nemusíš. Schválně – kdo má zkušenost?

 

Collage_Fotor8

Další tu mám šperky – psí známky chci již strašně dlouho, ale nikde se mi nelíbí, haha. A co se týče prstenů, tak mám jen pár bižu a ráda bych měla nějaký „pořádný“ – Cartier to zrovna být nemusí.

Online Graphic Designer _ Collage Maker _ Photo Editor – FotoJet

Poslední skupina jsou parfémy – Victoria’s Secret Bomshell je naprostá pecka (Když jsem byla na výletě v Benátkách, ségra si koupila batoh, a celou tašku, kam jej dali nastříkali právě touto vůní – je jasný, že nákup budu nosit já a mít ji přímo pod nosem). A ano, vidítě správně – Paco Rabane One Million (pánská) – kapitola sama o sobě. ❤

Snímek obrazovky 2017-12-09 v 13.23.59

Jaké je Vaše přání na dárek od Ježíška?

xoxo L.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s